PROCVIČOVÁNÍ UČIVA
17.3.2020

Na horní (žluté) liště je nově přidána záložka "Procvičování učiva".

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - KORONAVIR
11.3.2020

Na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví se zakazuje s účinností od 11. 3. 2020 osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, viz č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIM/KAN ze dne 10. 3. 2020. Po jarních prázdninách žáci zůstávají doma, škola bude uzavřená od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání.

Pro další informace sledujte náš web a aktuální informace v médiích. Potvrzení o ošetřovném při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy, bude rodičům vydávat škola od pondělí 16. 3. 2020 od 9.00 hod.

Den otevřených dveří 2020

Den otevřených dveří v ZŠ na Horním Tanvaldu

Den otevřených dveří ZŠ Údolí Kamenice v Tanvaldu představil v letošním roce rodičům i dalším návštěvníkům program zaměřený na přípravu žáků na budoucí povolání. Nejprve ve svém příspěvku paní Pokorová z Úřadu práce v Jablonci nad Nisou zdůrazňovala důležitost dalšího vzdělávání žáků. Na její vystoupení navázal zástupce Střední školy hospodářské a lesnické ve Frýdlantu, který představil několik učebních oborů vhodných pro vycházející žáky naší školy. Nejvíce přítomné zaujal učební obor Strojírenské práce – Technické služby v autoservisu. Naše pozvání přijal i zástupce Integrované střední školy v Semilech, která nabízí našim žákům výuční list v profesích pečovatelské služby a pro chlapce zednické práce.Program návštěvního odpoledne doprovodili svým pohádkovým vystoupením i děti z přípravného ročníku pro ZŠ.  Žáci naší školy se představili písničkami, básničkami tancem i hrou na klávesy a o občerstvení hostů se již tradičně postaraly dívky, které vše připravily v hodinách pracovního vyučování. Přijďte se k nám v příštím roce podívat i Vy.

(Ivana Horčičková)