Testování žáků na škole
6.12.2021

Dle nařízení Vlády ČR ze dne 12. 11. 2021 bude na škole probíhat antigenní testování žáků a to vždy v pondělí a čtvrtek nebo hned v první den příchodu žáka do školy.

Středa 19.1.2022
Hovězí vývar se zeleninou a kapáním
Sekaná pečeně
bramborová kaše
Slepice na paprice
Čtvrtek 20.1.2022
Frankfurtská
Srbské rizoto s vepřovým masem a zeleninou, sýr
červená řepa
Kuřecí stehno ala bažant, dušené zelí
houskový knedlík
Pátek 21.1.2022
Česneková s brambory a krutony
Alpský knedlík s povidly a vanilkovým krémem, maková posypka
Přírodní vepřový plátek, šoulet, kyselá okurka

Ceny obědů od 1.1.2022:

Stolní tenis

Vánoční turnaj

Dlouholetá tradice pingpongových vánočních turnajů za účasti handicapovaných sportovců jabloneckého okresu byla již v loňském roce epidemiologickými okolnostmi přerušena. Našim sportovcům se však zastesklo po této hezké tradici, uspořádali jsme pro ně tedy alespoň miniturnaj. V poklidné adventní atmosféře na třech hracích stolech bojovali ve čtyřech kategoriích žáci a žákyně 5. – 9. ročníku. Ti, kteří se ještě s pálkou a pingpongovým míčkem příliš neskamarádili, se zapojili alespoň do čtyř lehkých soutěží s pálkou a míčkem. Ostatní sportovci se rvali o vítězství za pingpongovými stoly. Všem se vedlo velmi dobře a zasloužili si sladkou odměnu. Děkujeme všem sportovcům a těšíme se na další sportovní klání.

(Ivana Horčičková)