Informace Tady nic není :-(
Čtvrtek 8.12.2022
Pórková
Boloňské špagety, sýr
Kuřecí maso Chop-Suey (žampiony, bambus, mrkev, paprika, pórek)
dušená rýže
Pátek 9.12.2022
Zeleninový vývar s drobením
Vepřové maso na paprice
Kuřecí stripsy v bylinkové strouhance
Pondělí 12.12.2022
Zeleninový vývar s kuskusem
Koprová omáčka, vejce
Kuřecí nudličky se šunkou a ananasem "Hawai"
dušená rýže

Malý princ

Divadelní představení

Není princ jako princ. Divadelnímu představení v Městském divadle v Jablonci nad Nisou předcházelo povídání ve třídě o Malém princi, aby si děti ze 4. a 5. tříd udělaly představu o hlavní postavě a ději samotném. Malý princ byl skutečně jen jeden, s ním se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme, protože Malý princ pocházel z tak malinké planetky, že si to možná ani neumíme představit.

(Pavla Pelouchova)