Pololetní prázdniny 3. února 2023
2.2.2023

V pátek 3.2. 2023 jsou pololetní prázdniny. Do školy se půjde opět v pondělí 6. 2. 2023. Přejeme hezký prodloužený víkdend !

Úterý 7.2.2023
Hovězí vývar s krupicí a vejci
Bramborové šišky s mákem, máslo
Hovězí maso na žampionech
jasmínová rýže
Středa 8.2.2023
Čočková s párkem
Kuřecí špíz
Zeleninové rizoto,sýr
Čtvrtek 9.2.2023
Zeleninový vývar s těstovinami
Italský těstovinový nákyp s vepřovým masem, rajčaty a sýrem
Vepřová kotleta
šťouchané brambory s cibulkou
Pátek 10.2.2023
Podkrkonošské kyselo
Smažený holandský řízek
bramborová kaše
Treska na rajčatech a česneku
bulgur

Vítězné sportovní dopoledne

Úspěch našich žáků na turnaji ve stolním tenisu

Turnaj ve stolním tenisu, pořádaný naší školou, má již dlouholetou tradici. V tomto školním roce se na něj žáci připravovali opravdu důkladně a o účast byl velký zájem. Své herní dovednosti poměřovali chlapci a dívky ve čtyřech kategoriích se žáky dvou jabloneckých škol. Tam také putovaly všechny tři diplomy a odměny v kategorii starších žákyň a jedno třetí místo v kategorii starších žáků. Zbylých osm medailí si rozdělili po zásluze žáci naší školy. V kategorii mladších žákyň vybojovala první místo Pavlína Vokatá následována Vanesou Vargovou a Míšou Szostokovou. V kategorii mladších žáků svedli vyrovnané boje o umístění vítězný Radek Kiňa i oba skvělí stolní tenisté se shodným jménem Nikolas Červeňák. Třetí místo patřilo Ladislavu Mikovi. V třísetové bitvě o vítězství mezi staršími žáky se nakonec štěstí přiklonilo k Janu Červeňákovi, který těsně porazil Rudu Prádlera. Sportovcům gratulujeme a těšíme se na další sportovní úspěchy.

(Ivana Horčičková)