Ředitelské volno 29. - 30. 9. 2022
27.9.2022

Ve dnech 29. - 30. 9. 2022 bude ředitelské volno z důvodu opravy vodovodního potrubí, nepoteče voda. Škola opět začne v pondělí 3.10. Děkujeme za pochopení.

Čtvrtek 29.9.2022
Pátek 30.9.2022
Pondělí 3.10.2022
Česneková s osmaženou houskou
Vepřový guláš
Pečené kuřecí stehno s dýní a rozmarýnem

Okresní kolo SHM

Vloženo: 16.5.2018 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 548x | Zatím neupraveno
Atletika v Jablonci nad Nisou.

Vašek Machata si opět odváží zlato, a dokonce hned dvě, protože obsadil 1. místo v hodu kriketovým míčkem a v běhu 1500 m a navrh přidal ještě bronz za skok do dálky. Kristýna Kuřilová obsadila 3. místo ve skoku do dálky a Katce Schwedlerové patří 2. místo v běhu na 600 m. Ve čtyřboji opět první Vašek a zároveň postupuje do krajského kola a Kristýna za 3. místo má postup též jistý. Gratulka obrovská a držíme palce v dalších bojích!