Pololetní prázdniny 3. února 2023
2.2.2023

V pátek 3.2. 2023 jsou pololetní prázdniny. Do školy se půjde opět v pondělí 6. 2. 2023. Přejeme hezký prodloužený víkdend !

Úterý 7.2.2023
Hovězí vývar s krupicí a vejci
Bramborové šišky s mákem, máslo
Hovězí maso na žampionech
jasmínová rýže
Středa 8.2.2023
Čočková s párkem
Kuřecí špíz
Zeleninové rizoto,sýr
Čtvrtek 9.2.2023
Zeleninový vývar s těstovinami
Italský těstovinový nákyp s vepřovým masem, rajčaty a sýrem
Vepřová kotleta
šťouchané brambory s cibulkou
Pátek 10.2.2023
Podkrkonošské kyselo
Smažený holandský řízek
bramborová kaše
Treska na rajčatech a česneku
bulgur

Sportování na Horním Tanvaldu

Otevření nového hřiště a turnaj v přehazované

V úterý 11. června se na základní škole v Horním Tanvaldě konal turnaj v přehazované. Nové školní hřiště, o jehož výstavbu se zasloužilo město Tanvald, leží mezi školními budovami a nabízí široké sportovní vyžití nejen pro žáky základní školy, ale i pro místní veřejnost.  Nyní se nové sportoviště proměnilo v turnajové kolbiště žáků z 6. a 7. tříd ze základních škol z Mikroregionu Tanvaldsko.  Symbolické stříhání pásky a přehození hřiště míčem od pana starosty Vyhnálka, slavnostně otevřelo sportovní areál a následný turnaj v přehazované. Ve vyrovnaných zápasech se nejlépe vedlo žákům ze základní školy v Desné. Samé výhry jim vynesly 1. místo.  Žáci z Horního Tanvaldu skončili na pěkném 3. místě. Celkem se turnaje zúčastnilo 6 týmů a všichni si dobře zahráli. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na příští ročník. Tak sportování na Horním Tanvaldě zdar!

-JK-