Informace Tady nic není :-(
Pondělí 16.12.2019
Zeleninový vývar s jáhly
Žemlovka s jablky a tvarohem
Kuřecí maso po provensálsku
pohanková rýže
Úterý 17.12.2019
Italská s tarhoňou
Svíčková na smetaně
houskové knedlíky
Čočka na kyselo, vařené vejce, cibulka, kyselá okurka
pečivo
Středa 18.12.2019
Hovězí vývar s fritátovými nudlemi
Plněné bramborové knedlíky uzeným masem
dušené zelí, cibulka
Maminčino kuřecí stehno (slanina, játra, žampiony)
těstoviny
Čtvrtek 19.12.2019
Fazolová se šunkovou klobásou
Smažený holandský řízek
Bramborové placky
dušený špenát

Ceny obědů:

děti do 10 let:     28,- Kč

děti 10 - 15 let:   31,- Kč

děti nad 15 let:   34,- Kč

Naši bývalí žáci

V této rubrice chceme představit alespoň některé z našich bývalých žáků, kteří úspěšně vykročili do života a máme z nich radost.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 747x | Zatím neupraveno
Monča se sice vyučila v jabloneckém bižuterním učilišti, ale teď jí baví práce se zvířaty - pracuje v kravíně ve Zlaté Olešnici.

Kuba se vyučil v Integrované střední škole v Chebu kuchařem. Pracuje v krásné restauraci Kamenný dvůr u Kynšperka nad Ohří a práce se mu líbí.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 742x | Zatím neupraveno
Z Martiny je šikovná a usměvavá prodavačka. Vyučila se ale kuchařkou - v učilišti v Liberci.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 699x | Zatím neupraveno
Vláďa se vyučil kuchařem v učilišti v Lomnici nad Popelkou. Dnes nám vaří dobroty v hotelu Grand v Tanvaldě.

Tomáš se vyučil v Hubálově v oboru opravář zemědělských strojů. Pracuje v Litmasu s.r.o. jako zahraniční montér - při své práci poznal již mnoho zemí jako např. Turecko, Koreu, Indii,... Na fotografii je Tomáš v Číně.

Vláďa se vyučil v učilišti Hubálov. Dnes pracuje jako vedoucí pracovník na montážní lince v podniku TRW Lukas Varity Autobrzdy Jablonec nad Nisou. "Šéfuje" šesti pracovníkům a asi dobře, neboť jeho skupina obdržela pohár za nejlepší produktivitu práce (viz foto).

Tomáš pracuje jako ošetřovatel na oddělení následné péče v nemocnici Turnov. Moc se mu tam líbí a uvažuje o dalším studiu, které by mu umožnilo pracovat na oddělení ARO.

Lukáš ukončil školu v roce 2009. Vyučil se zedníkem a v tomto oboru také pracuje.

Mirek ukončil školu v roce 1996. Pracoval v pekárně, u Technických služeb a nyní je od června 2015 Asistentem prevence kriminality u nás v Tanvaldě.

Petr ukončil školní docházku k nám do školy v roce 2013. Nastoupil do Odborného učiliště Hubálov, kde se úspěšně vyučil v oboru Opravářské práce. V učilišti ho to hodně bavilo. Nyní se Petr učí na dalším učňáku, tentokrát v Semilech, a vybral si obor Pečovatel. Držíme mu palce, aby i toto učení zakončil úspěšně.

Celkem: 10 článků