ŠKOLA JE OD 12.4. OTEVŘENÁ
9.4.2021

Od pondělí 12.4.2021 se naše škola pro žáky otevře. Návrat žáků do školy se uskuteční za následujících podmínek. Nově se budou žáci testovat a mít při výuce roušky (u dětí, které jsou toho schopny) . Více informací dostanete telefonicky od třídních učitelek. Děkujeme za spolupráci.

Pondělí 17.5.2021
Hovězí vývar s kapáním
Bramborové šišky s makovou posypkou
Maminčino kuřecí stehno (kuřecí játra, slanina, žampiony)
Úterý 18.5.2021
Bramborová
Kuřecí maso na kari se smetanou
kuskus
Uzetská čočka s brambory, vejcem a rajčaty
pečivo
Středa 19.5.2021
Cibulová s vejci
Srbské vepřové rizoto s pohankou
červená řepa
Houbové rizoto, sýr
Čtvrtek 20.5.2021
Rybí krémová s krutony
Špekové knedlíky
dušené zelí, cibulka
Zapečené sýrové těstoviny s rajčaty a brokolicí

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Naši bývalí žáci

V této rubrice chceme představit alespoň některé z našich bývalých žáků, kteří úspěšně vykročili do života a máme z nich radost.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 954x | Zatím neupraveno
Monča se sice vyučila v jabloneckém bižuterním učilišti, ale teď jí baví práce se zvířaty - pracuje v kravíně ve Zlaté Olešnici.

Kuba se vyučil v Integrované střední škole v Chebu kuchařem. Pracuje v krásné restauraci Kamenný dvůr u Kynšperka nad Ohří a práce se mu líbí.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 955x | Zatím neupraveno
Z Martiny je šikovná a usměvavá prodavačka. Vyučila se ale kuchařkou - v učilišti v Liberci.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 907x | Zatím neupraveno
Vláďa se vyučil kuchařem v učilišti v Lomnici nad Popelkou. Dnes nám vaří dobroty v hotelu Grand v Tanvaldě.

Tomáš se vyučil v Hubálově v oboru opravář zemědělských strojů. Pracuje v Litmasu s.r.o. jako zahraniční montér - při své práci poznal již mnoho zemí jako např. Turecko, Koreu, Indii,... Na fotografii je Tomáš v Číně.

Vláďa se vyučil v učilišti Hubálov. Dnes pracuje jako vedoucí pracovník na montážní lince v podniku TRW Lukas Varity Autobrzdy Jablonec nad Nisou. "Šéfuje" šesti pracovníkům a asi dobře, neboť jeho skupina obdržela pohár za nejlepší produktivitu práce (viz foto).

Tomáš pracuje jako ošetřovatel na oddělení následné péče v nemocnici Turnov. Moc se mu tam líbí a uvažuje o dalším studiu, které by mu umožnilo pracovat na oddělení ARO.

Lukáš ukončil školu v roce 2009. Vyučil se zedníkem a v tomto oboru také pracuje.

Mirek ukončil školu v roce 1996. Pracoval v pekárně, u Technických služeb a nyní je od června 2015 Asistentem prevence kriminality u nás v Tanvaldě.

Petr ukončil školní docházku k nám do školy v roce 2013. Nastoupil do Odborného učiliště Hubálov, kde se úspěšně vyučil v oboru Opravářské práce. V učilišti ho to hodně bavilo. Nyní se Petr učí na dalším učňáku, tentokrát v Semilech, a vybral si obor Pečovatel. Držíme mu palce, aby i toto učení zakončil úspěšně.

Celkem: 10 článků