30.6. Vysvědčení
29.6.2022

Ve čtvtrek 30.6. se bude od 8,00 hodin ve třídách rozdávat vysvědčení.  Od 8,30 hodin se budou konat na školním hřišti vystoupení jedtnotlivých tříd, kde se slavnostně rozloučíme s 9. třídou. Rodiče žáků jsou srdečně zváni.

Čtvrtek 30.6.2022
Pátek 1.7.2022
Pondělí 4.7.2022

Ceny obědů od 1.1.2022:

Příprava na čertovskou nadílku

Učíme se, co je správné

Poznávání okolní přírody

Pešky do Tanvaldu za kulturou

Malujeme a modelujeme houby

Poznáváme okolí Horního Tanvaldu

Přípravná třída poznává okolí

Žáci poznávají okolí školy