PROCVIČOVÁNÍ UČIVA
17.3.2020

Na horní (žluté) liště je nově přidána záložka "Procvičování učiva".

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - KORONAVIR
11.3.2020

Na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví se zakazuje s účinností od 11. 3. 2020 osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, viz č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIM/KAN ze dne 10. 3. 2020. Po jarních prázdninách žáci zůstávají doma, škola bude uzavřená od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání.

Pro další informace sledujte náš web a aktuální informace v médiích. Potvrzení o ošetřovném při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy, bude rodičům vydávat škola od pondělí 16. 3. 2020 od 9.00 hod.

Školu provoněl jablkový závin

Pohoštění pro hosty Dne otevřených dveří

Ke Dni otevřených dveří na naší škole patří neodmyslitelně příprava pohoštění. Pro holky i kluky z 8. ročníku je to opravdu zábava, která se stala  doslova tradičním rituálem. Nejprve žáci 8. ročníku společně upekli šneky z listového těsta a děvčata z II. stupně se o pracovním vyučování pustila do jablkového závinu. Pečení se povedlo. A to nejen díky šikovnosti našich žáků, ale k dobrému výsledku přispěl i nový elektrický sporák se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou.

(Jana Hýsková)