30.6. Vysvědčení
29.6.2022

Ve čtvtrek 30.6. se bude od 8,00 hodin ve třídách rozdávat vysvědčení.  Od 8,30 hodin se budou konat na školním hřišti vystoupení jedtnotlivých tříd, kde se slavnostně rozloučíme s 9. třídou. Rodiče žáků jsou srdečně zváni.

Čtvrtek 30.6.2022
Pátek 1.7.2022
Pondělí 4.7.2022

Ceny obědů od 1.1.2022:

Mezinárodní den dětí

...aneb jak je důležité dělat si hezké dny

Pro samou práci a starosti občas zapomínáme, jak je důležité užít si každý den. Mít hezkou chvíli s kamarády, udělat si legraci při učení, povídat si, hrát si. Naštěstí je jeden den v roce, který nám to připomene, kdybychom náááhodou zapomněli. 1. červen je dnem všech dětí. Prvňáci a druháci zažili den plný her a soutěží, takže se nasmáli, získali sladké odměny a ani nepoznali, že se vlastně učí. A to je ještě v pátek čekala Večerníčkova stezka v parku v Tanvaldě na Šumburku, kde uvařili kouzelnou kaši v hrnci, vyzkoušeli magické zaklínadlo, zprovoznili pohádkovou mašinku. A ještě si protáhli těla na průlezkách a kolotočích. A nakonec sladká zmrzlinka na posilnění na cestu do školy. Tak ať mají všechny děti na celém světě taky takové hezké dny.

(Lenka Machová)