5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Světlo Vánoc zazářilo i ve třídě 7. ročníku...

Vánoční atmosféra letos pronikla do naší školy nejen prostřednictvím vyzdobených chodeb a vánočního stromečku, ale také díky nádherné vánoční besídce, kterou si připravily děti ze 7. ročníku. Každý ze třídy se podílel na přípravě besídky – slavnostně prostřený stůl s vánočními dobrotami, drobné dárky pro své kamarády i paní učitelku, povídání o vánočních tradicích i zpívání koled. Každý žák se snažil přinést to nejlepší a přenést kouzlo vánočního období do srdcí všech přítomných. Po besídce se děti vydaly na tradiční návštěvu kostela na Horním Tanvaldě, kde už byl připravený pan farář Mgr. Pavel Ajchler. Pan farář měl připravené povídání , ve kterém sdílel své moudré myšlenky a příběhy spojené s vánočním poselstvím. V kostele vládla klidná atmosféra. Světla vánočních dekorací zářila ve chvílích ticha i při zpívání vánočních koled. Při svém povídání pan farář zdůraznil význam rodiny, vzájemného respektu a šíření lásky v době Vánoc. Návštěva kostela posílila vánoční těšení a přinesla i hlubší porozumění významu vánočních svátků. Přejeme všem krásné a šťastné vánoční svátky.

(Jana Hýsková a žáci 7. ročníku)