5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Návštěva pana starosty

Vloženo: 1.10.2015 | Autor: Neznámý | Zobrazeno: 960x | Upraveno: 1.10.2015 | Upravil: Neznámý
Pan starosta navštívil přípravnou třídu.

Letos se u nás ve škole poprvé otevřela přípravná třída pro děti, které jsou předškoláky nebo mají odloženou školní docházku. Do třídy chodí 13 dětí ve věku 5 - 6 let a moc se jim tu líbí. Trošku se učí, trošku si hrajou, jsou v kolektivu a učí se spolu fungovat jako třída. A jak nám to tu pěkně šlape se dnes přišel podívat pan starosta Vyhnálek s panem místostarostou Bělonožníkem. Snad se jim u nás také líbilo.