Letní prázdniny
29.6.2022

Krásné prožití letních prázdnin Vám přejí zaměstnanci ZŠ Horní Tanvald. Uvidíme se opět ve čtvrtek 1. září v 8,00 hodin na školním hřišti.

Čtvrtek 18.8.2022
Pátek 19.8.2022
Pondělí 22.8.2022

Návštěva pana starosty

Vloženo: 1.10.2015 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 843x | Upraveno: 1.10.2015 | Upravil: Kadlecova
Pan starosta navštívil přípravnou třídu.

Letos se u nás ve škole poprvé otevřela přípravná třída pro děti, které jsou předškoláky nebo mají odloženou školní docházku. Do třídy chodí 13 dětí ve věku 5 - 6 let a moc se jim tu líbí. Trošku se učí, trošku si hrajou, jsou v kolektivu a učí se spolu fungovat jako třída. A jak nám to tu pěkně šlape se dnes přišel podívat pan starosta Vyhnálek s panem místostarostou Bělonožníkem. Snad se jim u nás také líbilo.