Letní prázdniny
29.6.2022

Krásné prožití letních prázdnin Vám přejí zaměstnanci ZŠ Horní Tanvald. Uvidíme se opět ve čtvrtek 1. září v 8,00 hodin na školním hřišti.

Čtvrtek 18.8.2022
Pátek 19.8.2022
Pondělí 22.8.2022

Počítač - dobrý sluha, nehodný pán

Vloženo: 3.11.2015 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 735x | Upraveno: 3.11.2015 | Upravil: Kadlecova
Beseda pracovníků ADVAITY.

Dnes k nám do školy přijeli pracovníci z Centra ambulantních služeb ADVAITA z Liberce a povídali nám o závislostech. Beseda byla připravena pro žáky 6., 7., 8. a 9. ročníku na téma závislosti na počítači a to především na hrách a facebooku a o komunikaci s přáteli.