VÝUKOVÁ VIDEA
10.11.2020

Na těchto odkazech - https://zshortan.vids.io/ a https://zshortan1.vids.io - najdete výuková videa z jednotlivých předmětů, kde se probírá nová látka, a  na kterou budou navazovat pracovní listy. Přístupové heslo Vám sdělí třídní učitelky při předávání nového učiva.

OTEVŘENÍ ŠKOLY 18.11.2020
12.11.2020

Od středy 18. 11. 2020 bude naše škola opět otevřena a to pro všechny ročníky.

Roušky ve škole
18.9.2020

Žáci naší školy patří do výjimky v nošení roušek při výuce ve třídách, roušku mít při výuce nemusí. Přesto doporučujeme jejich nošení (u dětí, které jsou toho schopny). V prostorách školy a při přechodu do odborných učeben je rouška vyžadována. Tímto prosíme rodiče a žáky o spolupráci. Děkujeme!

Pondělí 30.11.2020
Drůbeží vývar s těstovinami
Hovězí guláš
houskové knedlíky
Penne ala Amatriciana
Úterý 1.12.2020
Rajčatová s jáhly
Přírodní kuřecí plátek
bramborová kaše
Krupicová kaše s čokoládou a máslem
kompot
Středa 2.12.2020
Hovězí vývar s masem a zeleninou
Plovdivské vepřové maso
Domácí sekaná pečeně

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Projektový den NAKAP LKI - SOŠ Jablonecká 999, Liberec

Střední odborná škola v Liberci připravila pro naše žáky projektový den.

Chlapci si vyzkoušeli, jaké je to být malířem-natěračem. Brousili a natírali dveře, na cvičné stěně vytvářeli technikou tupování nástěnné dekorace.

Dívky se seznámíily s učebním oborem provozní služby. Připravily pro celou skupinu výborné palačinky.

Pan David Liška, který má projektový den NAKAP LKI na starosti, seznámil žáky s dalšími 10 obory vzdělání SOŠ  v Liberci. Děti shlédly krátký videozáznam a prohlédly si prostory školy. Projektový den byl velmi pěkně připraven a dětem se nejen moc líbil, ale hlavně jim pomohl při výběru učebního oboru.

Děkujeme všem ze SOŠ v Liberci za bohatý program, milé přijetí a chutné občerstvení!

(Jana Hýsková)