Pololetní prázdniny 3. února 2023
2.2.2023

V pátek 3.2. 2023 jsou pololetní prázdniny. Do školy se půjde opět v pondělí 6. 2. 2023. Přejeme hezký prodloužený víkdend !

Úterý 7.2.2023
Hovězí vývar s krupicí a vejci
Bramborové šišky s mákem, máslo
Hovězí maso na žampionech
jasmínová rýže
Středa 8.2.2023
Čočková s párkem
Kuřecí špíz
Zeleninové rizoto,sýr
Čtvrtek 9.2.2023
Zeleninový vývar s těstovinami
Italský těstovinový nákyp s vepřovým masem, rajčaty a sýrem
Vepřová kotleta
šťouchané brambory s cibulkou
Pátek 10.2.2023
Podkrkonošské kyselo
Smažený holandský řízek
bramborová kaše
Treska na rajčatech a česneku
bulgur

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 935x | Zatím neupraveno
HURÁÁÁ, den, na který se těšíme celé prázdniny je konečně tu. Sešli jsme se tradičně na hřišti, kde pan ředitel zahájil nový školní rok, rozdělili se do tříd a od zítra nám to zas začne - ranní vstávání, učení, úkoly, ale i parádní přestávky, školní výlety a akcičky a tak vůbec všechno, co nám ty dva měsíce chybělo :)
Fotky zde

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 885x | Zatím neupraveno
Dnes také naší školu navštívili její bývalí absolventi, kteří sem nastoupili do 1. třídy před 70-ti lety - 2. září 1946. Prohlédli si to tu a porovnali, jak škola vypadala v jejich době a jak vypadá dnes. Zdá se, že se současným stavem a vzhledem byli všichni moc spokojeni. Přejeme všem hezké dny a snad k nám zas brzy zavítají... :)

Vloženo: 5.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 982x | Upraveno: 5.9.2016 | Upravil: admin
A proč si ten začátek školního roku nezpříjemnit a něco dobrého si neuvařit. Nám se zadařilo a pěkně jsme si pochutnali.
Foto zde

Vloženo: 7.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 923x | Zatím neupraveno
Letos jsme se rozhodli, že trošku víc poznáme blízké i vzdálenější okolí naší školy a vyrazili jsme tedy na první výlet - cílem byla rozhledna na Černé Studnici. Počasí nám přálo, měli jsme dobrou náladu, co víc si přát :)
Foto zde

Vloženo: 9.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 987x | Upraveno: 9.9.2016 | Upravil: Neznámý
Počasí super, místo tělocviku valíme na výlet.

Vloženo: 14.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 922x | Zatím neupraveno
Druhou rozhlednou v pořadí při našem putování byl Bramberk.

Vloženo: 15.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 901x | Upraveno: 15.9.2016 | Upravil: admin
Krásné počasí přímo vybízí k výletům, takže nesedíme v lavicích a vyrážíme na výlet na kozí farmu v Pěnčíně. Čeká nás parádní den se zvířátky - krmíme kozičky, oslíka i slepičky a netušíme, že cesta zpět domů bude až taková dobrodružná - v Držkově na nás nepočkal autobus.
Foto zde

Vloženo: 16.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 894x | Upraveno: 16.9.2016 | Upravil: admin
Dneska jsme využili pěkné počasí a rozjeli jsme hudebku za zvuku afrických bubínků pod horským sluncem na tanvaldské louce - jako prostě super hodina :P

Vloženo: 7.10.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 982x | Zatím neupraveno