ŠKOLA JE OD 12.4. OTEVŘENÁ
9.4.2021

Od pondělí 12.4.2021 se naše škola pro žáky otevře. Návrat žáků do školy se uskuteční za následujících podmínek. Nově se budou žáci testovat a mít při výuce roušky (u dětí, které jsou toho schopny) . Více informací dostanete telefonicky od třídních učitelek. Děkujeme za spolupráci.

Středa 21.4.2021
Zeleninový vývar s pohankou
Moravský vrabec, dušený špenát
bramborové knedlíky
Pečené kuřecí stehno
šoulet, kyselá okurka, chléb
Čtvrtek 22.4.2021
Gulášová
Pizza koláč 3 druhy sýrů (Mozzarella, Niva, Eidam)
Slepice na paprice
Pátek 23.4.2021
Hovězí vývar s masem a nudlemi
Smažené rybí filé
bramborová kaše
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 829x | Zatím neupraveno
HURÁÁÁ, den, na který se těšíme celé prázdniny je konečně tu. Sešli jsme se tradičně na hřišti, kde pan ředitel zahájil nový školní rok, rozdělili se do tříd a od zítra nám to zas začne - ranní vstávání, učení, úkoly, ale i parádní přestávky, školní výlety a akcičky a tak vůbec všechno, co nám ty dva měsíce chybělo :)
Fotky zde

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 778x | Zatím neupraveno
Dnes také naší školu navštívili její bývalí absolventi, kteří sem nastoupili do 1. třídy před 70-ti lety - 2. září 1946. Prohlédli si to tu a porovnali, jak škola vypadala v jejich době a jak vypadá dnes. Zdá se, že se současným stavem a vzhledem byli všichni moc spokojeni. Přejeme všem hezké dny a snad k nám zas brzy zavítají... :)

Vloženo: 5.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 886x | Upraveno: 5.9.2016 | Upravil: admin
A proč si ten začátek školního roku nezpříjemnit a něco dobrého si neuvařit. Nám se zadařilo a pěkně jsme si pochutnali.
Foto zde

Vloženo: 7.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 812x | Zatím neupraveno
Letos jsme se rozhodli, že trošku víc poznáme blízké i vzdálenější okolí naší školy a vyrazili jsme tedy na první výlet - cílem byla rozhledna na Černé Studnici. Počasí nám přálo, měli jsme dobrou náladu, co víc si přát :)
Foto zde

Vloženo: 9.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 858x | Upraveno: 9.9.2016 | Upravil: Kadlecova
Počasí super, místo tělocviku valíme na výlet.

Vloženo: 14.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 822x | Zatím neupraveno
Druhou rozhlednou v pořadí při našem putování byl Bramberk.

Vloženo: 15.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 801x | Upraveno: 15.9.2016 | Upravil: admin
Krásné počasí přímo vybízí k výletům, takže nesedíme v lavicích a vyrážíme na výlet na kozí farmu v Pěnčíně. Čeká nás parádní den se zvířátky - krmíme kozičky, oslíka i slepičky a netušíme, že cesta zpět domů bude až taková dobrodružná - v Držkově na nás nepočkal autobus.
Foto zde

Vloženo: 16.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 783x | Upraveno: 16.9.2016 | Upravil: admin
Dneska jsme využili pěkné počasí a rozjeli jsme hudebku za zvuku afrických bubínků pod horským sluncem na tanvaldské louce - jako prostě super hodina :P

Vloženo: 7.10.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 868x | Zatím neupraveno