Testování žáků na škole
6.12.2021

Dle nařízení Vlády ČR ze dne 12. 11. 2021 bude na škole probíhat antigenní testování žáků a to vždy v pondělí a čtvrtek nebo hned v první den příchodu žáka do školy.

Středa 19.1.2022
Hovězí vývar se zeleninou a kapáním
Sekaná pečeně
bramborová kaše
Slepice na paprice
Čtvrtek 20.1.2022
Frankfurtská
Srbské rizoto s vepřovým masem a zeleninou, sýr
červená řepa
Kuřecí stehno ala bažant, dušené zelí
houskový knedlík
Pátek 21.1.2022
Česneková s brambory a krutony
Alpský knedlík s povidly a vanilkovým krémem, maková posypka
Přírodní vepřový plátek, šoulet, kyselá okurka

Ceny obědů od 1.1.2022:

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 880x | Zatím neupraveno
HURÁÁÁ, den, na který se těšíme celé prázdniny je konečně tu. Sešli jsme se tradičně na hřišti, kde pan ředitel zahájil nový školní rok, rozdělili se do tříd a od zítra nám to zas začne - ranní vstávání, učení, úkoly, ale i parádní přestávky, školní výlety a akcičky a tak vůbec všechno, co nám ty dva měsíce chybělo :)
Fotky zde

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 828x | Zatím neupraveno
Dnes také naší školu navštívili její bývalí absolventi, kteří sem nastoupili do 1. třídy před 70-ti lety - 2. září 1946. Prohlédli si to tu a porovnali, jak škola vypadala v jejich době a jak vypadá dnes. Zdá se, že se současným stavem a vzhledem byli všichni moc spokojeni. Přejeme všem hezké dny a snad k nám zas brzy zavítají... :)

Vloženo: 5.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 933x | Upraveno: 5.9.2016 | Upravil: admin
A proč si ten začátek školního roku nezpříjemnit a něco dobrého si neuvařit. Nám se zadařilo a pěkně jsme si pochutnali.
Foto zde

Vloženo: 7.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 874x | Zatím neupraveno
Letos jsme se rozhodli, že trošku víc poznáme blízké i vzdálenější okolí naší školy a vyrazili jsme tedy na první výlet - cílem byla rozhledna na Černé Studnici. Počasí nám přálo, měli jsme dobrou náladu, co víc si přát :)
Foto zde

Vloženo: 9.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 920x | Upraveno: 9.9.2016 | Upravil: Kadlecova
Počasí super, místo tělocviku valíme na výlet.

Vloženo: 14.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 878x | Zatím neupraveno
Druhou rozhlednou v pořadí při našem putování byl Bramberk.

Vloženo: 15.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 846x | Upraveno: 15.9.2016 | Upravil: admin
Krásné počasí přímo vybízí k výletům, takže nesedíme v lavicích a vyrážíme na výlet na kozí farmu v Pěnčíně. Čeká nás parádní den se zvířátky - krmíme kozičky, oslíka i slepičky a netušíme, že cesta zpět domů bude až taková dobrodružná - v Držkově na nás nepočkal autobus.
Foto zde

Vloženo: 16.9.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 842x | Upraveno: 16.9.2016 | Upravil: admin
Dneska jsme využili pěkné počasí a rozjeli jsme hudebku za zvuku afrických bubínků pod horským sluncem na tanvaldské louce - jako prostě super hodina :P

Vloženo: 7.10.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 920x | Zatím neupraveno