Informace Tady nic není :-(
Pátek 6.12.2019
Hovězí vývar s těstovinami
Hovězí maso vařené, rajčatová omáčka
Zapečené těstoviny se špenátem a uzeným masem
Pondělí 9.12.2019
Kuřecí vývar s kuskusem
Debrecínský vepřový guláš
Kuřecí maso Kung-pao (arašídy, sója, víno)
jasmínová rýže
Úterý 10.12.2019
Bramborová s houbami
Bramborové špalíčky
máslo, maková posypka
Smažený karbanátek
bramborová kaše

Ceny obědů:

děti do 10 let:     28,- Kč

děti 10 - 15 let:   31,- Kč

děti nad 15 let:   34,- Kč

Naši bývalí žáci

V této rubrice chceme představit alespoň některé z našich bývalých žáků, kteří úspěšně vykročili do života a máme z nich radost.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 743x | Zatím neupraveno
Monča se sice vyučila v jabloneckém bižuterním učilišti, ale teď jí baví práce se zvířaty - pracuje v kravíně ve Zlaté Olešnici.

Kuba se vyučil v Integrované střední škole v Chebu kuchařem. Pracuje v krásné restauraci Kamenný dvůr u Kynšperka nad Ohří a práce se mu líbí.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 739x | Zatím neupraveno
Z Martiny je šikovná a usměvavá prodavačka. Vyučila se ale kuchařkou - v učilišti v Liberci.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 696x | Zatím neupraveno
Vláďa se vyučil kuchařem v učilišti v Lomnici nad Popelkou. Dnes nám vaří dobroty v hotelu Grand v Tanvaldě.

Tomáš se vyučil v Hubálově v oboru opravář zemědělských strojů. Pracuje v Litmasu s.r.o. jako zahraniční montér - při své práci poznal již mnoho zemí jako např. Turecko, Koreu, Indii,... Na fotografii je Tomáš v Číně.

Vláďa se vyučil v učilišti Hubálov. Dnes pracuje jako vedoucí pracovník na montážní lince v podniku TRW Lukas Varity Autobrzdy Jablonec nad Nisou. "Šéfuje" šesti pracovníkům a asi dobře, neboť jeho skupina obdržela pohár za nejlepší produktivitu práce (viz foto).

Tomáš pracuje jako ošetřovatel na oddělení následné péče v nemocnici Turnov. Moc se mu tam líbí a uvažuje o dalším studiu, které by mu umožnilo pracovat na oddělení ARO.

Lukáš ukončil školu v roce 2009. Vyučil se zedníkem a v tomto oboru také pracuje.

Mirek ukončil školu v roce 1996. Pracoval v pekárně, u Technických služeb a nyní je od června 2015 Asistentem prevence kriminality u nás v Tanvaldě.

Petr ukončil školní docházku k nám do školy v roce 2013. Nastoupil do Odborného učiliště Hubálov, kde se úspěšně vyučil v oboru Opravářské práce. V učilišti ho to hodně bavilo. Nyní se Petr učí na dalším učňáku, tentokrát v Semilech, a vybral si obor Pečovatel. Držíme mu palce, aby i toto učení zakončil úspěšně.

Celkem: 10 článků