NAŠE ŠKOLA SE ŽÁKŮM OTEVŘE V PONDĚLÍ 4. LEDNA
30.12.2020

Naše škola zůstává pro žáky v novém roce otevřená. Na základě rozhodnutí vlády ze dne 23. 12. 2020 "je povolena osobní přítomnost žáků základních škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona".Pokračujeme tedy v tom samém režimu, jako jsme končili v prosinci, kdy bylo jednoznačnou prioritou zachování homogenity skupin a ochrana zdraví všech ve škole.

Vánoční prázdniny 21.12.2020 - 3.1.2021
15.12.2020

Vánoční prázdniny začnou letos dříve. Naposledy půjdou žáci do školy v pátek 18.12.2020 a opět se potkáme až v pondělí 4.1.2021. Přejeme krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí v novém roce!

Roušky ve škole
18.9.2020

Žáci naší školy patří do výjimky v nošení roušek při výuce ve třídách, roušku mít při výuce nemusí. Přesto doporučujeme jejich nošení (u dětí, které jsou toho schopny). V prostorách školy a při přechodu do odborných učeben je rouška vyžadována. Tímto prosíme rodiče a žáky o spolupráci. Děkujeme!

Úterý 19.1.2021
Frankfurtská
Vepřová pečeně, dušená mrkev
Masové klopsy v rajčatové omáčce
Středa 20.1.2021
Hovězí vývar se šunkovým svítkem
Jelení guláš
karlovarské knedlíky
Smažený rybí karbanátek
bramborová kaše
Čtvrtek 21.1.2021
Pórková s vejci
Čevabčiči
vařené brambory, hořčice, cibule
Pohanka po indicku (sója, kukuřice, mrkev, kari)
Pátek 22.1.2021
Drůbeží vývar s masem a nudlemi
Moravský vrabec, dušené zelí
houskové knedlíky
Chilli Con-Carne (hovězí maso, fazole, rajčata, paprika)
bulgur

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Naši bývalí žáci

V této rubrice chceme představit alespoň některé z našich bývalých žáků, kteří úspěšně vykročili do života a máme z nich radost.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 916x | Zatím neupraveno
Monča se sice vyučila v jabloneckém bižuterním učilišti, ale teď jí baví práce se zvířaty - pracuje v kravíně ve Zlaté Olešnici.

Kuba se vyučil v Integrované střední škole v Chebu kuchařem. Pracuje v krásné restauraci Kamenný dvůr u Kynšperka nad Ohří a práce se mu líbí.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 915x | Zatím neupraveno
Z Martiny je šikovná a usměvavá prodavačka. Vyučila se ale kuchařkou - v učilišti v Liberci.

Vloženo: 10.1.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 872x | Zatím neupraveno
Vláďa se vyučil kuchařem v učilišti v Lomnici nad Popelkou. Dnes nám vaří dobroty v hotelu Grand v Tanvaldě.

Tomáš se vyučil v Hubálově v oboru opravář zemědělských strojů. Pracuje v Litmasu s.r.o. jako zahraniční montér - při své práci poznal již mnoho zemí jako např. Turecko, Koreu, Indii,... Na fotografii je Tomáš v Číně.

Vláďa se vyučil v učilišti Hubálov. Dnes pracuje jako vedoucí pracovník na montážní lince v podniku TRW Lukas Varity Autobrzdy Jablonec nad Nisou. "Šéfuje" šesti pracovníkům a asi dobře, neboť jeho skupina obdržela pohár za nejlepší produktivitu práce (viz foto).

Tomáš pracuje jako ošetřovatel na oddělení následné péče v nemocnici Turnov. Moc se mu tam líbí a uvažuje o dalším studiu, které by mu umožnilo pracovat na oddělení ARO.

Lukáš ukončil školu v roce 2009. Vyučil se zedníkem a v tomto oboru také pracuje.

Mirek ukončil školu v roce 1996. Pracoval v pekárně, u Technických služeb a nyní je od června 2015 Asistentem prevence kriminality u nás v Tanvaldě.

Petr ukončil školní docházku k nám do školy v roce 2013. Nastoupil do Odborného učiliště Hubálov, kde se úspěšně vyučil v oboru Opravářské práce. V učilišti ho to hodně bavilo. Nyní se Petr učí na dalším učňáku, tentokrát v Semilech, a vybral si obor Pečovatel. Držíme mu palce, aby i toto učení zakončil úspěšně.

Celkem: 10 článků