Informace Tady nic není :-(
Gulášová
Smažený karbanátek
bramborová kaše
Vepřové maso po slovácku (smetana, zelenina)
Středa 22.1.2020
Zeleninový vývar s bulgurem
Hamburská vepřová kýta (šunka, okurky)
houskové knedlíky
Penne ala Amatriciana (angl.slanina,zelenina)
sýr
Čtvrtek 23.1.2020
Frankfurtská
Kuřecí stehno ala bažant
dušené zelí, houskové knedlíky
Filet tresky tmavé pečený na másle
Pátek 24.1.2020
Hovězí vývar s masem a vejci
Katův šleh z vepřového masa
dušená rýže
Kebabčata
vařené brambory, rajče, cibule

Ceny obědů:

děti do 10 let:     28,- Kč

děti 10 - 15 let:   31,- Kč

děti nad 15 let:   34,- Kč

Vánoce za dveřmi

Tradiční vánoční besídka

Vánoce jsou doslova za dveřmi, a tak přišel čas tradiční vánoční besídky, která se letos konala ve čtvrtek 19. prosince. Předcházely jí malé soukromé besídky v každé třídě zvlášť, které se konaly již od rána. Na 10 hodinu se všechny třídy přesunuly do svátečně vyzdobené a upravené tělocvičny ve vedlejší budově. Bezmála dvouhodinové pásmo bylo plné hudby, soutěží a smíchu. Na "podiu" se vystřídali skoro všichni žáci, včetně těch nejmenších z přípravné třídy. Mohli jsme například vidět hranou pohádku a různá pohybová cvičení za zvuků hudby. Andy Miko nám sólově zahrál na klávesy a holky z 9. třídy nacvičily dokonce hip-hop tanec. Mezi oblíbenými soutěžemi nechybělo lepení vánočních řetězů, namotávání provázku na tužku, "ozdob stromeček" nebo vánoční kimovka. Do všech soutěží se nadšeně hrnuli i naši nejmenší, a to i přes pochopitelný opakovaný neúspěch v konkurenci starších. Připomněli nám tak, že nejdůležitější je zápal do hry, společné zážitky a zábava. Nakonec bylo vystoupení pana Olaha za doprovodu druhé kytary. Tito dva vyníkající hudebníci rozezpívali celou tělocvičnu dvěma krásnými romskými písničkami. Setkání to bylo moc příjemné a byla cítit všeobecně uvolněná atmosféra, kdy se jak žáci, tak naše paní učitelky těší na dlouhé prázdniny ... a samozřejmě na Ježíška!

Přejeme vám krásné Vánoce a po prázdninách se na vás opět těšíme 6. ledna naviděnou.

(Hana Svobodová a Radka Jará)