VÝUKOVÁ VIDEA
10.11.2020

Na těchto odkazech - https://zshortan.vids.io/ a https://zshortan1.vids.io - najdete výuková videa z jednotlivých předmětů, kde se probírá nová látka, a  na kterou budou navazovat pracovní listy. Přístupové heslo Vám sdělí třídní učitelky při předávání nového učiva.

OTEVŘENÍ ŠKOLY 18.11.2020
12.11.2020

Od středy 18. 11. 2020 bude naše škola opět otevřena a to pro všechny ročníky.

Roušky ve škole
18.9.2020

Žáci naší školy patří do výjimky v nošení roušek při výuce ve třídách, roušku mít při výuce nemusí. Přesto doporučujeme jejich nošení (u dětí, které jsou toho schopny). V prostorách školy a při přechodu do odborných učeben je rouška vyžadována. Tímto prosíme rodiče a žáky o spolupráci. Děkujeme!

Pondělí 30.11.2020
Drůbeží vývar s těstovinami
Hovězí guláš
houskové knedlíky
Penne ala Amatriciana
Úterý 1.12.2020
Rajčatová s jáhly
Přírodní kuřecí plátek
bramborová kaše
Krupicová kaše s čokoládou a máslem
kompot
Středa 2.12.2020
Hovězí vývar s masem a zeleninou
Plovdivské vepřové maso
Domácí sekaná pečeně
Čtvrtek 3.12.2020
Kozí brada (zelná)
Lasagne s mletým masem, rajčaty a sýrem
Kuřecí stehno pečené na zázvoru
kuskus

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Nový školní rok - informace

Nový školní rok začne v úterý 1. září slavnostním zahájením na školním hřišti v 8,00 hodin.

Program v 1. týdnu školy:

1. 1. 9.
  2. Začátek v 8,00 hodin na školním hřišti, rozdělení žáků do tříd, focení tříd, úvodní informace ve třídách  s třídními učiteli, konec v 9,00 hodin. Od 8,15 hodin budou úvodní třídní schůzky pro přípravnou třídu.

1. 2. 9. – 4. 9.
  2. Třídnické hodiny a organizační záležitosti s třídními učiteli, konec vyučování v 11,40  hodin. Od středy 2. září bude v provozu školní družina a bude do 16,00 hodin. Provoz ve středu zahájí i školní jídelna. Obědy se objednávají den dopředu a platí se na celý týden. Minimální vklad je 150,- Kč.

1. 7. 9.
  2. Od pondělí už začne vyučování dle rozvrhu.

3. 9. 9.
  4. Úvodní třídní schůzky pro 1. stupeň a 2. stupeň zrušeny. Budou nahrazeny individuálními konzultačními hodinami po dohodě s třídním učitelem.

Škola přijímá hygienická a organizační opatření v souladu s metodikou MŠMT. Jedná se zejména o používání desinfekce při vstupu do školy, ve třídách a omezení pohybu osob - žáků, rodičů a jiných návštěv - po škole.  Cílem je omezit kontakt velkého množství žáků a dodržovat opatření při výskytu příznaků infekčního onemocnění. Podle aktuálních informací nebude nutné při vstupu do školy používat roušky.

Žáci dostanou informace v první den školy. Rodiče dostanou informace na třídních schůzkách.

Aktuální informace budeme také zveřejňovat na webu školy.

Těšíme se na vás!