VÝUKOVÁ VIDEA
10.11.2020

Na těchto odkazech - https://zshortan.vids.io/ a https://zshortan1.vids.io - najdete výuková videa z jednotlivých předmětů, kde se probírá nová látka, a  na kterou budou navazovat pracovní listy. Přístupové heslo Vám sdělí třídní učitelky při předávání nového učiva.

OTEVŘENÍ ŠKOLY 18.11.2020
12.11.2020

Od středy 18. 11. 2020 bude naše škola opět otevřena a to pro všechny ročníky.

Roušky ve škole
18.9.2020

Žáci naší školy patří do výjimky v nošení roušek při výuce ve třídách, roušku mít při výuce nemusí. Přesto doporučujeme jejich nošení (u dětí, které jsou toho schopny). V prostorách školy a při přechodu do odborných učeben je rouška vyžadována. Tímto prosíme rodiče a žáky o spolupráci. Děkujeme!

Pondělí 30.11.2020
Drůbeží vývar s těstovinami
Hovězí guláš
houskové knedlíky
Penne ala Amatriciana
Úterý 1.12.2020
Rajčatová s jáhly
Přírodní kuřecí plátek
bramborová kaše
Krupicová kaše s čokoládou a máslem
kompot
Středa 2.12.2020
Hovězí vývar s masem a zeleninou
Plovdivské vepřové maso
Domácí sekaná pečeně

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Nový školní rok - nové zážitky

Adaptační výlet na Špičák

Začíná nám nový školní rok. Po dlouhé pauze, kdy jsme do školy nesměli, se žáci těšili na své kamarády. Dokonce nám přibyli i noví spolužáci. A jak se nejlépe seznámit? Venku, v přírodě, na adaptačním výletě. Jednotlivé třídy z druhého stupně tak využily hezkého počasí a hned 3. září se v duchu hesla „Škola hrou“ rozběhly adaptovat do krásného okolí naší školy.

Od zítřka vak zasedneme zase do lavic. Rychle v září dopilujeme to, co jsme se v druhém pololetí minulého školního roku snažili naučit z domova a hurá na učivo dalšího ročníku. Čeká nás tvrdá práce. Doufáme, že tento rok bude klidnější, plný zábavného učení, skvělých zážitků, kamarádství a legrace.

(Ivana Horčičková)