VÝUKOVÁ VIDEA
10.11.2020

Na těchto odkazech - https://zshortan.vids.io/ a https://zshortan1.vids.io - najdete výuková videa z jednotlivých předmětů, kde se probírá nová látka, a  na kterou budou navazovat pracovní listy. Přístupové heslo Vám sdělí třídní učitelky při předávání nového učiva.

OTEVŘENÍ ŠKOLY 18.11.2020
12.11.2020

Od středy 18. 11. 2020 bude naše škola opět otevřena a to pro všechny ročníky.

Roušky ve škole
18.9.2020

Žáci naší školy patří do výjimky v nošení roušek při výuce ve třídách, roušku mít při výuce nemusí. Přesto doporučujeme jejich nošení (u dětí, které jsou toho schopny). V prostorách školy a při přechodu do odborných učeben je rouška vyžadována. Tímto prosíme rodiče a žáky o spolupráci. Děkujeme!

Pondělí 30.11.2020
Drůbeží vývar s těstovinami
Hovězí guláš
houskové knedlíky
Penne ala Amatriciana
Úterý 1.12.2020
Rajčatová s jáhly
Přírodní kuřecí plátek
bramborová kaše
Krupicová kaše s čokoládou a máslem
kompot
Středa 2.12.2020
Hovězí vývar s masem a zeleninou
Plovdivské vepřové maso
Domácí sekaná pečeně
Čtvrtek 3.12.2020
Kozí brada (zelná)
Lasagne s mletým masem, rajčaty a sýrem
Kuřecí stehno pečené na zázvoru
kuskus

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Prázdniny skončily a škola začíná

Adaptační výlet 1. a 2. třídy

Prázdniny skončily, ale koronavirus přes prázdniny bohužel nezmizel.  Nezbude nám nic jiného, než se s ním naučit žít. Ne se ho panicky bát, ale co důsledněji dodržovat základní pravidla hygieny a chovat se co nejohleduplněji ke svému okolí. Bude to další zkouška nás všech. Společně se musíme snažit tuto nepříliš komfortní situaci zvládnout a vyučování vrátit co nejvíce k normálu, na který jsme byli zvyklí. A tak i začátek školního roku je trochu jiný. Zatím poznáváme nové kamarády ve své třídě, chodíme na krátké výlety do okolí školy. Prvňáci a třeťáci vyrazili na svoje oblíbené hřiště a ke koním. A nešlo jenom o pěkné zážitky, ale taky o připomenutí pravidel chování a bezpečnosti. Určitě to společně zvládneme.

(Lenka Machová)