Testování žáků na škole
6.12.2021

Dle nařízení Vlády ČR ze dne 12. 11. 2021 bude na škole probíhat antigenní testování žáků a to vždy v pondělí a čtvrtek nebo hned v první den příchodu žáka do školy.

Středa 19.1.2022
Hovězí vývar se zeleninou a kapáním
Sekaná pečeně
bramborová kaše
Slepice na paprice
Čtvrtek 20.1.2022
Frankfurtská
Srbské rizoto s vepřovým masem a zeleninou, sýr
červená řepa
Kuřecí stehno ala bažant, dušené zelí
houskový knedlík
Pátek 21.1.2022
Česneková s brambory a krutony
Alpský knedlík s povidly a vanilkovým krémem, maková posypka
Přírodní vepřový plátek, šoulet, kyselá okurka

Ceny obědů od 1.1.2022:

My se čerta nebojíme a raději skotačíme…

Čertovské hrátky a Mikulášská nadílka

Kdo to klepe? Bílý pán. Mikuláš dnes přišel k nám. Těmito slovy přivítaly děti páteční návštěvu ve škole, která přišla nejen do 3. a 4. tříd. Strach v očích dětí byl od rána veliký a proto se čertice Pavla a Lenka rozhodly, že se obě třídy promění v čertovské komnaty plné malých čertíků. Čekání na čerta si společně zpříjemnily různými čertovskými disciplínami. Tančilo se, zpívalo, malovalo, skládalo. Prolézal se čertovský tunel, čerti svými ocásky poráželi kuželky. Říká se, že čerti mají mlsné jazýčky, tak poslepu hádali různé dobroty. K prokázání dobrého čertovského hmatu museli uhádnout předměty ve starém čertovském pytli. Čertovské úkoly byly zapeklitě těžké, ale čertovský den jsme si parádně užili a zakončili při společném tanci všech čertíků. Čertovský den pomalu končil a čertíci obou tříd získali čertovské vysvědčení plné jedniček.

(Pavla Pelouchová)