30.6. Vysvědčení
29.6.2022

Ve čtvtrek 30.6. se bude od 8,00 hodin ve třídách rozdávat vysvědčení.  Od 8,30 hodin se budou konat na školním hřišti vystoupení jedtnotlivých tříd, kde se slavnostně rozloučíme s 9. třídou. Rodiče žáků jsou srdečně zváni.

Čtvrtek 30.6.2022
Pátek 1.7.2022
Pondělí 4.7.2022

Ceny obědů od 1.1.2022:

Den zdraví

Celodenní výuka v rámci projektu na podporu zdraví

Pod vedením lektorek Státního zdravotního ústavu probíhá v měsících květnu a červnu zajímavý a velmi důležitý program zaměřený na preventivní zdravotní péči. Další část projektové výuky se zaobírala velmi citlivými tématy, jakými jsou prevence pohlavních chorob, problematika AIDS i preventivní samovyšetření. Pozornost byla věnována i oblasti užívání antikoncepce a plánovaného rodičovství. Zajímavými tématy bylo i očkování a předcházení bolestem zad. S tím souvisela i závěrečná část programu, ne kterém lektorky individuálně konzultovaly se žáky otázky obezity a zdravého stravování.

(Ivana Horčičková)