30.6. Vysvědčení
29.6.2022

Ve čtvtrek 30.6. se bude od 8,00 hodin ve třídách rozdávat vysvědčení.  Od 8,30 hodin se budou konat na školním hřišti vystoupení jedtnotlivých tříd, kde se slavnostně rozloučíme s 9. třídou. Rodiče žáků jsou srdečně zváni.

Čtvrtek 30.6.2022
Pátek 1.7.2022
Pondělí 4.7.2022

Ceny obědů od 1.1.2022:

Malé děti s velkým srdcem

Návštěva útulku Dášenka v Lučanech nad Nisou

Jednou z hezkých tradic naší školy je návštěva psího útulku Dášeňka v Lučanech nad Nisou. Ve škole vedeme žáky k hezkému chování. A to nejen k sobě navzájem, ale taky ke zvířatům. A tak se děti ke konci školního roku těší na venčení opuštěných pejsků. A co by to bylo za návštěvu, kdyby přišla s prázdnou? Děti z prvního stupně uspořádaly malou sbírku na nákup konzerviček a pamlsků, některé se dokonce vzdaly zmrzliny a raději koupily piškotky pejskům. A jak řekla majitelka útulku paní Kubištová, pak se smečka dětí vydala venčit smečku psů. Ne všichni pejsci mohou běhat rychle, jako děti. Moc mile nás překvapil Adámek, že oželel běhání s dětmi a dovolil psímu dědečkovi užít si procházku v jeho pomalém tempu. Zkrátka naše malé děti mají opravdu velké srdce.

(Lenka Machová)