Ředitelské volno 29. - 30. 9. 2022
27.9.2022

Ve dnech 29. - 30. 9. 2022 bude ředitelské volno z důvodu opravy vodovodního potrubí, nepoteče voda. Škola opět začne v pondělí 3.10. Děkujeme za pochopení.

Čtvrtek 29.9.2022
Pátek 30.9.2022
Pondělí 3.10.2022
Česneková s osmaženou houskou
Vepřový guláš
Pečené kuřecí stehno s dýní a rozmarýnem

Startujeme do nového školního roku 2022/2023

Adaptační výlet 2. a 3. ročníku za poznáním okolí školy

Prázdniny utekly jako voda a už je tu nový školní rok. 1. září jsme se všichni sešli na hřišti, někdo se těšil, někdo se trochu obával. Trocha nervozity byla vidět hlavně na tvářích nových žáků. Také do naší třídy přibyli noví kamarádi, dva Ondrové a Anežka. Aby skamarádění proběhlo v pohodě a co nejrychleji, vyrazili jsme hned v pondělí 5. září na výlet. Vydali jsme se pěšky do Tanvaldu, cestu už dobře známe. A cestou jsme opakovali řeky, města, rostliny, takže než jsme se nadáli, už jsme se mohli na dětském hřišti vyřádit na houpačkách a kolotoči. Nejvíc jsme se ale těšili na zmrzlinku. Stánek byl sice ještě zavřený, ale když paní majitelka viděla, že jsme hodní a slušně vychovaní, tak nám zmrzlinu natočila. Vypadá to na pěkný školní rok s dobrou partou.

(Lenka Machová)