Informace Tady nic není :-(
Čtvrtek 8.12.2022
Pórková
Boloňské špagety, sýr
Kuřecí maso Chop-Suey (žampiony, bambus, mrkev, paprika, pórek)
dušená rýže
Pátek 9.12.2022
Zeleninový vývar s drobením
Vepřové maso na paprice
Kuřecí stripsy v bylinkové strouhance
Pondělí 12.12.2022
Zeleninový vývar s kuskusem
Koprová omáčka, vejce
Kuřecí nudličky se šunkou a ananasem "Hawai"
dušená rýže

BOLEST JMÉNEM ŠIKANA

Preventivní program pro 6. ročník

Prevence šikany je tématem, kterému se v naší škole dlouhodobě a intenzivně věnujeme. Především zážitkovou formou představil žákům 6. ročníku pan Tomáš Plener ze společnosti ACET s.r.o. preventivní program „ Bolest jménem šikana “. Součástí programu byly hry pro utváření kolektivu a praktický nácvik chování v krizových situacích. Lektor kladl důraz na význam dobrého a zdravého kolektivu jako nejefektivnější obrany proti šikanujícím agresorům. Žáci si s lektorem prošli základy kamarádství a zlatá pravidla vztahů v kolektivu. Vyzkoušeli si svoji schopnost komunikovat i se spolužáky, se kterými se často nebaví a kteří na ně „ vyšli “ náhodným výběrem při společných aktivitách.

( Jana Hýsková )