Informace Tady nic není :-(
Čtvrtek 8.12.2022
Pórková
Boloňské špagety, sýr
Kuřecí maso Chop-Suey (žampiony, bambus, mrkev, paprika, pórek)
dušená rýže
Pátek 9.12.2022
Zeleninový vývar s drobením
Vepřové maso na paprice
Kuřecí stripsy v bylinkové strouhance
Pondělí 12.12.2022
Zeleninový vývar s kuskusem
Koprová omáčka, vejce
Kuřecí nudličky se šunkou a ananasem "Hawai"
dušená rýže

Volba povolání

Projektový den – SŠŘS Jablonec nad Nisou – Centrum odborného vzdělávání – 1. část

Skvělý projektový den pro žáky naší školy připravila 8. listopadu 2022 Střední škola řemesel a služeb v Jablonci nad Nisou. Žáci 6. – 9. ročníku si vyzkoušeli v nově zrekonstruované budově Centra odborného vzdělávání v Podhorské ulici, jak se pracuje v učebním oboru – Výrobce bižuterie a dekorativních předmětů. Při práci jim pomáhali učňové i pani mistrová. V dílně vládla příjemná atmosféra a práce šla dětem pěkně od ruky. Odměnou jim byla nejen chutná svačina a objednaný odvoz autobusem přímo ke škole, ale i první pokus o výrobu skleněné figurky. Děti měly také možnost prohlédnout si všechny prostory pro praktické vzdělávání a seznámit se s celou nabídkou učebních oborů. Už se těšíme na druhou část projektového dne, kde si žáci vyzkouší další z učebních oborů.  A jaký to bude? To se necháme překvapit...

(Jana Hýsková)