5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Vánoční tvoření v SVČ

….. zvonečky a příběh o narození Ježíška

Krásný předvánoční čas dětem z přípravného a z 1. ročníku začal další návštěvou ve Středisku volného času v Tanvaldě. Tam jsme dojeli vlakem a už se moc těšili na to, co si pro nás tentokrát paní učitelky připravily. I tentokrát byly děti rozděleny do dvou skupin, které se po čase vyměnily, a tak zvládly dílničku i vánoční vyprávění. V dílně děti vyráběly zvonečky. Brousily, malovaly a zdobily. A nejenom zvonečky, ale trochu toho krásného třpytivého zdobení zbylo i na tvářičky. To všechno už děti znaly, velkým překvapením ale bylo, když si mohly opravdickou vrtačkou udělat dírky pro mašličky do svých zvonečků.Druhá skupina pomáhala paní učitelce s tvořením vánočního příběhu. Byl o putování Marie a Josefa, o andělech, ovečkách, oslíkovi, zlaté hvězdě a narození malého Ježíška. Z příjemného  dopoledne si děti kromě  zvonečků odnesly i tu správnou vánoční náladu a hodně těšení.

(Hana Svobodová)