5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Sportovní den se stolním tenisem

…vánoční sportování v tělocvičně

Copak se to od rána děje v tělocvičně? Třídy se tu pravidelně střídají, v tělocvičně vládne  vánoční atmosféra a děti plní různé disciplíny. Nosí míček na pálce, trénují pinkání nad sebe, hrají foukanou, hru kdo z koho, nebo odráží míčky do sobíka a vánočního stromečku vytvořeného z kelímků. Vystřídají je žáci z druhého stupně, kteří bojují o nominaci na páteční turnaj mezi školami ve stolním tenise. Je to velice napínavé, ale nakonec zvítězit může jen jeden. Nejlepší 2 z každé kategorie dívek a chlapců se může těšit na reprezentaci školy. V rámci celého sportovního dne je přiblížení stolního tenisu a vytvoření krásných projektů.

(Pavla Pelouchová)