5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Jen si tak trochu pinknout...

Prosincové školní dny se tradičně nesou v adventní atmosféře, ale i v přípravě na turnaj ve stolním tenisu. V pátek 15. prosince navázali ti nejlepší stolní tenisté na projektový den o stolním tenisu a reprezentovali naši školu na turnaji pořádaném pro školy jabloneckého okresu. A že nešlo jen tak o nějaké pinknutí, ukazují úspěchy našich žáků. V nejsilněji obsazené kategorii starších žáků se na prvním a druhém místě umístili bratři Jan a Nikolas Červeňákovi. V kategorii mladších žáků obsadili naši borci dokonce všechna pódiová místa (Jozef Červeňák, Patrik Horvát, Edurd Miko). A s dalšími dvěma diplomy odcházely i naše nadějné dívky (Gabriela Horváthová, Adriana Červeňáková). Všem sportovcům gratulujeme a přejeme jim mnoho sportovních úspěchů i v příštím roce 2024.

(Ivana Horčičková)