5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Prezentace Středního odborného učiliště Škoda Auto Mladá Boleslav

Volba povolání

V lednu nastává  čas pololetního vysvědčení a pro deváťáky i čas důležitého rozhodování, jaký učební obor si zvolit a jaké povolání si vybrat. Žáci měli možnost přemýšlet a vybírat na Educe v Liberci, na Živé knihovně povolání v Jablonci nad Nisou,ale i společně ve třídě nad Atlasem školství, kde se s paní učitelkou seznamovali s výběrem vhodných učebních oborů. V druhém lednovém týdnu si žáci měli možnost poslechnout prezentaci SOU Škoda Mladá Boleslav. Naši školu navštívili pedagogové paní Zdeňka Stará a pan Pavel Patera. Učební obor automontážní práce nabízí jedinečnou příležitost pro naše žáky, kteří zde získají nejen kvalitní vzdělání v oblasti strojírenství, ale i praktické dovednosti, které mohou využít v automobilovém průmyslu. Žáci zde mají příležitost pracovat s reálnými automobilovými součástmi a poznají práci na výrobní lince. SOU se může pyšnit moderními učebnami vybavenými nejnovějšími technologiemi a  zároveň nabízí svým žákům řadu lákavých benefitů – např. výhodný nákup výpočetní techniky, zdarma pracovní oděv, obuv  a pomůcky, výhodné služby mobilního operátora, atd.

Pokud jsi nadšenec do automobilů a strojírenství a chceš být součástí týmu mladých a perspektivních zaměstnanců, neváhej se přihlásit na učební obor – AUTOMOTÁŽNÍ PRÁCE v ŠKODA AKADEMII Mladá Boleslav.

(Jana Hýsková)