5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Vánoční čas

……aby nám to ke Štědrému dni rychleji utíkalo

Prosinec nám začal návštěvou pana kaplana z Příchovic, který si pro nás připravil vyprávění o svatém Mikuláši. Teď už víme, proč právě on chodí s čertem a andělem nadělovat hodným dětem dobroty. A právě tihle tři přišli hned druhý den i do naší třídy. Čert nám sice nahnal trochu strachu, ale sladkosti si od Mikuláše a anděla zasloužily všechny děti, a tak odešel s prázdným pytlem. Potom následovaly vánoční dílničky pro rodiče s dětmi. A vyráběni vánočních ozdob, svíček a svícínků, andělíčků či zdobení perníčků bavilo malé i velké. Poslední den před prázdninami byl vyhrazený pro návštěvu kostela a pro vánoční posezení u stromečku – s koledami, cukrovím, vyprávěním o starých zvycích, a hlavně s dárečky.

(Hana Svobodová)