5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Intervenční program v 6. ročníku

Stmelování kolektivu

V pátek 19. 1. 2024 nás ráno ve třídě čekalo milé překvapení. Z Liberce za námi přijel etoped a terapeut Mgr. Petr Šolc. Na první dvě vyučovací hodiny si pro nás připravil pestrý program plný stimulačních her a zajímavého povídání. Hry byly zaměřeny hlavně na stmelování kolektivu a vytváření harmonického prostředí ve třídě. Při všech hrách jsme si měli uvědomit, jak moc je důležité v kolektivu spolupracovat, pomáhat si a věřit jeden druhému. Mimo jiné nám také zdůrazňoval, jak potřebný je vzájemný respekt, pochopení. Nebo také o tom, jak žít všichni ve třídě, nevyjímaje učitele, v pohodě a klidu.

Program byl realizován v komunitním kruhu. Práce probíhala s celou třídou i s třídní učitelkou. Hry nás všechny moc bavily, někteří z nás museli zvládnout ostych mluvit před celou třídou. Jak čas ubíhal, tak byl strach ten tam a všichni jsme si moc hezky popovídali a slíbili si, že se do budoucna pokusíme jako třída táhnout za jeden provaz.

(Hana Budínová)