5.2.2024

Třídní schůzky 1. stupně se budou konat v týdnu od 5.-9. února.

Třídní schůzky 2.stupně se budou konat v úterý 6, února a středu 7.února.

Přesné časy třídních schůzek po dohodě s vyučujícími.

Vánoční dílny
1.12.2023

Úterý 27.2.2024
Středa 28.2.2024
Čtvrtek 29.2.2024
Pátek 1.3.2024

Ceny obědů od 1.9.2023:

Zahájení školního roku

Vloženo: 1.9.2015 | Autor: Neznámý | Zobrazeno: 960x | Upraveno: 1.9.2015 | Upravil: Neznámý
A je to tu...

Po dvou měsících lenošení nám opět začnou povinnosti. Ale těšíme se - na staré kamarády, na nové kamarády, na paní učitelky a vůbec na celé to "chození do školy". Dneska to byla paráda, jen chvilička, akorát na to zjistit, kdo se jak za prázdniny změnil a jak vypadá naše nová třída, ale zítra už tu pobudem trochu déle.