Letní prázdniny
29.6.2022

Krásné prožití letních prázdnin Vám přejí zaměstnanci ZŠ Horní Tanvald. Uvidíme se opět ve čtvrtek 1. září v 8,00 hodin na školním hřišti.

Čtvrtek 18.8.2022
Pátek 19.8.2022
Pondělí 22.8.2022

Zahájení školního roku

Vloženo: 1.9.2015 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 838x | Upraveno: 1.9.2015 | Upravil: Kadlecova
A je to tu...

Po dvou měsících lenošení nám opět začnou povinnosti. Ale těšíme se - na staré kamarády, na nové kamarády, na paní učitelky a vůbec na celé to "chození do školy". Dneska to byla paráda, jen chvilička, akorát na to zjistit, kdo se jak za prázdniny změnil a jak vypadá naše nová třída, ale zítra už tu pobudem trochu déle.