Letní prázdniny
29.6.2022

Krásné prožití letních prázdnin Vám přejí zaměstnanci ZŠ Horní Tanvald. Uvidíme se opět ve čtvrtek 1. září v 8,00 hodin na školním hřišti.

Čtvrtek 18.8.2022
Pátek 19.8.2022
Pondělí 22.8.2022

Educa MyJob Liberec

Vloženo: 16.10.2015 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 963x | Upraveno: 16.10.2015 | Upravil: Kadlecova
Výletíme do Liberce na veletrh škol.

Vydali jsme se do liberecké haly na již 9. ročník největšího vzdělávacího veletrhu v severních Čechách - Educa MyJob. Představilo se zde více než 70 škol a 47 společností nabízejících pracovní uplatnění a my jsme se nasbírali inspiraci, na jaké školy se chceme  v budoucnu hlásit.