Letní prázdniny
29.6.2022

Krásné prožití letních prázdnin Vám přejí zaměstnanci ZŠ Horní Tanvald. Uvidíme se opět ve čtvrtek 1. září v 8,00 hodin na školním hřišti.

Čtvrtek 18.8.2022
Pátek 19.8.2022
Pondělí 22.8.2022

Pouštíme draka

Vloženo: 3.11.2015 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 754x | Upraveno: 3.11.2015 | Upravil: Kadlecova
Listopadová klasika v podání 2. a 3. třídy.

Chtěli jsme si vyzkoušet typicky podzimní zábavu, když nám tak krásně svítilo sluníčko, ale bohužel zapomněl v tom krásném dni foukat vítr, tak nám pouštění draka příliš nevyšlo. Ale nevadí, zkusíme to zas příště.