Ředitelské volno 29. - 30. 9. 2022
27.9.2022

Ve dnech 29. - 30. 9. 2022 bude ředitelské volno z důvodu opravy vodovodního potrubí, nepoteče voda. Škola opět začne v pondělí 3.10. Děkujeme za pochopení.

Čtvrtek 29.9.2022
Pátek 30.9.2022
Pondělí 3.10.2022
Česneková s osmaženou houskou
Vepřový guláš
Pečené kuřecí stehno s dýní a rozmarýnem

Exkurze do Hubálova

Vloženo: 25.11.2015 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 617x | Upraveno: 25.11.2015 | Upravil: Kadlecova
Návštěva Odborného učiliště.

10 kluků z naší školy, 1 tatínek a paní učitelka jsme jeli na návštěvu do Odborného učiliště Hubálov, kde nás čekalo velmi milé přijetí od tamních vyučujících i učňů. Dostali jsme výborné občerstvení, pak jsme šli na prohlídku OU, kde nás seznámili se všemi učebními obory, které se zde vyučují - nám jsou určeny zejména obory OPRAVÁŘSKÉ PRÁCE a OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STOJŮ. Vyzkoušeli jsme si i jízdu traktorem, což bylo parádní a také se nám moc líbilo, že nám OU Hubálov zajistilo i dopravu, za což jim chceme velmi poděkovat!