Letní prázdniny
29.6.2022

Krásné prožití letních prázdnin Vám přejí zaměstnanci ZŠ Horní Tanvald. Uvidíme se opět ve čtvrtek 1. září v 8,00 hodin na školním hřišti.

Čtvrtek 18.8.2022
Pátek 19.8.2022
Pondělí 22.8.2022

Den s ABB na kempu

Vloženo: 11.9.2017 | Autor: Kadlecova | Zobrazeno: 833x | Upraveno: 11.9.2017 | Upravil: Kadlecova
Soutěž družstev handicapovaných sportovců

Tradiční handi-desetiboj se letos opět konal na kempu a my jsme si zasoutěžili například v hodu míčkem, hodu granátem, ve střelbě ze vzduchovky nebo stříkání vody na cíl, zajezdili jsme si na koloběžkách a také vyzkoušeli horolezeckou stěnu nebo zkusili z papírových krabic postavit co nejvyšší věž. Desetiboje jsme se zúčastnili ve dvou kategoriích - starší a mladší žáci a umístili jsme se také docela pěkně - starší žáci vybojovali čtvrté a mladší dokonce třetí místo. Po soutěžích pro nás bylo připraveno občerstvení, počasí nám přálo a akce se nám opět moc líbila. Budeme se těšit zas na další rok.