Ředitelské volno 29. - 30. 9. 2022
27.9.2022

Ve dnech 29. - 30. 9. 2022 bude ředitelské volno z důvodu opravy vodovodního potrubí, nepoteče voda. Škola opět začne v pondělí 3.10. Děkujeme za pochopení.

Čtvrtek 29.9.2022
Pátek 30.9.2022
Pondělí 3.10.2022
Česneková s osmaženou houskou
Vepřový guláš
Pečené kuřecí stehno s dýní a rozmarýnem

O nás

ZŠ Údolí Kamenice 238, Tanvald je plně organizovaná škola zřízená dle § 16 odst. 9 školského zákona.

Škola poskytuje vzdělání žákům se sníženými mentálními schopnostmi a žákům se souběžným postižením více vadami.
Součástí školy je přípravná třída, školní družina a školní jídelna.

Odborná speciálně-pedagogická péče v naší škole spočívá mimo jiné:

•  ve spolupráci s odborníky z oblasti psychologie, psychiatrie, pediatrie a dětské neurologie
  •  ve spolupráci učitele a asistentů pedagoga, čímž je umožněna individuální práce se žáky ve větší míře a kvalitě
  •  v intenzivní logopedické péči pro žáky
  •  ve sníženém počtu žáků ve třídách
  •  v možnosti zařazení žáků do vyššího ročníku oproti ročníku, který navštěvovali v ZŠ

Školní vzdělávací programy:

ŠVP pro ZŠ – Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání zpracovaný dle RVP ZV

ŠVP pro ZŠS – Školní vzdělávací program pro základní školu speciální zpracovaný dle RVP ZŠS

ŠVP pro přípravnou třídu ZŠ zpracovaný dle RVP PV