Informace Tady nic není :-(
Pátek 24.3.2023
Slepičí vývar se zeleninou a hvězdičkami
Bavorské vdolečky
Sekaná svíčková na smetaně
houskový knedlík
Pondělí 27.3.2023
Hovězí vývar s krupicí a vejci
Přírodní vepřové maso
Pasta Italiano s rajčaty a olivami, sýr typu parmezán
Úterý 28.3.2023
Brokolicový krém
Mexický hovězí guláš s hráškem
houskové knedlíky
Bramborák s uzeninou

Filmové představení

Vloženo: 28.6.2018 | Autor: Neznámý | Zobrazeno: 586x | Zatím neupraveno
Filmové představení pro všechny: Pat a Mat znovu v akci.

Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pat a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Naši kutilové si dokáži poradit s každým problémem. Kuťení je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Našim kutilům vůbec není cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer.