VÝUKOVÁ VIDEA
10.11.2020

Na těchto odkazech - https://zshortan.vids.io/ a https://zshortan1.vids.io - najdete výuková videa z jednotlivých předmětů, kde se probírá nová látka, a  na kterou budou navazovat pracovní listy. Přístupové heslo Vám sdělí třídní učitelky při předávání nového učiva.

OTEVŘENÍ ŠKOLY 18.11.2020
12.11.2020

Od středy 18. 11. 2020 bude naše škola opět otevřena a to pro všechny ročníky.

Roušky ve škole
18.9.2020

Žáci naší školy patří do výjimky v nošení roušek při výuce ve třídách, roušku mít při výuce nemusí. Přesto doporučujeme jejich nošení (u dětí, které jsou toho schopny). V prostorách školy a při přechodu do odborných učeben je rouška vyžadována. Tímto prosíme rodiče a žáky o spolupráci. Děkujeme!

Pondělí 30.11.2020
Drůbeží vývar s těstovinami
Hovězí guláš
houskové knedlíky
Penne ala Amatriciana
Úterý 1.12.2020
Rajčatová s jáhly
Přírodní kuřecí plátek
bramborová kaše
Krupicová kaše s čokoládou a máslem
kompot
Středa 2.12.2020
Hovězí vývar s masem a zeleninou
Plovdivské vepřové maso
Domácí sekaná pečeně

Ceny obědů:

děti do 10-ti let:     29,- Kč

děti 11 - 14 let:      32,- Kč

děti od 15-ti let:     35,- Kč

Maškarní karneval

Vloženo: 7.3.2019 | Zobrazeno: 699x
Letos na téma povolání

Poslední únorový den proběhl v naší škole maškarní karneval. Ráno jsme se sešli ve třídě a zdokonalovali svoje masky, nejnápaditější masky budou totiž panem ředitelem odměněny. A tak se nám tu sešli mnich s andělem a čertem, kuchařka s cukrářkou, karatista, ministr financí s bodyguardy, zpěvačky a modelky, uklízečky, opravář a další. Tento rok byly hry a soutěže zaměřeny na povolání. Nejen pro deváťáky je to téma zajímavé, všichni se jednou budou rozhodovat, čím se vyučí a čím se jednou budou živit. Děti se na malou chvíli staly kuchaři, zedníky, ošetřovatelkami, zahradnicemi, švadlenami, číšníky a mohly si tak vyzkoušet, co by je bavilo a co pro ně doopravdy není. V krátkém kvízu jsme hádali, čím se asi vyučili Tary, Kovy, Rytmus nebo třeba Karel Gott. Maškarní rejdění ukončila diskotéka, tentokrát to masky opravdu „rozjely“.