Pololetní prázdniny 3. února 2023
2.2.2023

V pátek 3.2. 2023 jsou pololetní prázdniny. Do školy se půjde opět v pondělí 6. 2. 2023. Přejeme hezký prodloužený víkdend !

Úterý 7.2.2023
Hovězí vývar s krupicí a vejci
Bramborové šišky s mákem, máslo
Hovězí maso na žampionech
jasmínová rýže
Středa 8.2.2023
Čočková s párkem
Kuřecí špíz
Zeleninové rizoto,sýr
Čtvrtek 9.2.2023
Zeleninový vývar s těstovinami
Italský těstovinový nákyp s vepřovým masem, rajčaty a sýrem
Vepřová kotleta
šťouchané brambory s cibulkou
Pátek 10.2.2023
Podkrkonošské kyselo
Smažený holandský řízek
bramborová kaše
Treska na rajčatech a česneku
bulgur

Co dělat, když zazní siréna?

Cvičný požární poplach

Ve středu 12. června 2019 proběhl v naší škole cvičný poplach a následná evakuace školy. Po vyhlášení poplachu opouštěli žáci se svými vyučujícími školu podle evakuačního plánu a shromáždili se na stanoveném místě nad školou. Evakuace školy proběhla klidně a velice rychle, trvala jednu minutu a 30 sekund. Po skončení cvičného poplachu se žáci z celé školy přemístili do areálu sběrných surovin Mariner Trade v Jateční ulici na Dolní Smržovce. Jednatel společnosti pan Igor Muzika zajistil pro ukázku práce hasičů nepojízdné osobní auto. Hasiči z HZS Tanvald předvedli dětem dynamickou ukázku vyproštění zraněného z havarovaného vozidla a potřebnou techniku k likvidaci požáru a zásahu při autonehodě. Za ideálního slunečného počasí předvedli hasiči z Tanvaldu bezchybný profesionální výkon, který ocenili žáci i učitelé.  Na závěr celé akce ukázali dětem zásah u řeky Kamenice a vzhledem k tropickým teplotám byly děti pokropené a osvěžené vodou z proudnice. Velké poděkování patří Hasičskému záchrannému sboru z Tanvaldu a provozovně Mariner Trade na Dolní Smržovce.

(Jana Hýsková)